KONST / Litografier / Färglitografier 12178096
nr 1217 8096
Paul René Gauguin
(1911-1976), Danmark
Färglitografier, 2 st, Signerad, daterad 1972 & 75, Signerade, 27/50
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:49:32
15/11 22:56:14
250 kr
19/11 18:27:16
Paul René Gauguin
Läs mer om Paul René Gauguin